امام جمعه شهرستان بیله‌سوار گفت: از اهداف مهمی که کانون‌های مساجد می‌توانند داشته باشند این است که مقابله با تهاجم فرهنگی را در بین عموم مردم تقویت می‌کند

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام کریم قیاسی در همایش «مسجد طراز انقلاب اسلامی» در شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: انتظار ما از فعالان کانون‌های مساجد این است که نسبت به مسئله تعلیم و تربیت اهتمام ویژه‌ای داشته باشند چرا که تعلیم و تعلم و مسئله تربیت در مساجد یک جهاد بزرگ محسوب می‌شود.

وی افزود: همدلی و وحدت لازمه هر کاری است و باید برای تحقق این مهم علم به حدی برسد تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم و با توجه به این که مسجد بستر مناسبی برای همدلی همگان با یکدیگر است باید بهره‌گیری از ظرفیت‌های مساجد را غنیمت شمرده و از حضور در مساجد همراه با تعقل و تعلم غافل نشویم.

امام جمعه شهرستان بیله‌سوار گفت: تاکید بر نماز جماعت نیز با هدف افزایش وحدت و همدلی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد که نیاز است فعالان در این حوزه در این موارد اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و با تبیین موارد مربوطه و فرهنگ‌سازی مناسب ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شوند.

قیاسی بیان کرد: یکی دیگر از اهداف مهمی که کانون‌های مساجد می‌توانند داشته باشند این است که مقابله با تهاجم فرهنگی را در بین عموم مردم تقویت می‌کند و مردم با افزایش روحیه خودباوری و اعتماد به نفس می‌تواند گام مثبتی در راستای خدمات‌رسانی به نظام مقدس انقلاب اسلامی بردارد.

وی تصریح کرد: برای دستیابی به اهداف مورد نظر مشارکت و همکاری مسئولان و دستگاه‌های مرتبط امری لازم و ضروری است و امیدواریم بتوانیم در این عرصه موفق عمل کرده و به تمامی اهداف خود در راستای دستیابی به جامعه‌ای متعالی و معنوی دست یابیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج