رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با بیان اینکه استان کردستان یکی از استانئهای است که از بیشترین امنیت برخوردار است، گفت: شهروندان باید نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت وآرامش جامعه یاری کنند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، به مناسبت هفته نیروی انتظامی اعضای شورای شهر به همراه سرپرست شهرداری سنندج به دیدار معاون اجتماعی و فرمانده راهور استان کردستان رفتند.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه حافظان امنیت کشور تبریک و تهنیت گفت و افزود: نیروی انتظامی یکی از دستگاهای است که بیشترین ارتباط را با مردم دارند.

جلال شریعتی بیان کرد: خوشبختانه مجموعه شهرداری و شورای شهر تعامل و همفکری لازم را با مجموعه نیروی انتظامی را دارند و قطعا در سایه این تعامل و همفکری می توان خدمات شایسته ای را به مردم ارائه نمود.

وی افزود: در سایه تدبیر و عملکرد مثبت دستگاه های امنیتی و انتظامی، استان کردستان یکی از استان های است که از بیشترین امنیت  برخوردارند.

شریعتی عنوان کرد: هرچه جامعه ما از آرامش و امنیت  بالای برخوردار باشد زمینه بسیاری از فعالیت ها نظیر فرصت های سرمایه و ارتقای صنعت گردشگری مهیا می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با بیان اینکه نیروی انتظامی برای رسیدن به تمامی اهداف و برنامه های خود نیازمند تعامل و همکاری شهروندان است گفت : شهروندان باید نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت و آرامش در سطح جامعه یاری کنند.شریعتی از زحمات و تلاشهای تمامی پرسنل نیروی انتظامی  استان تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری نمود : با برنامه ریزی صحیح و مدون بتوانیم شور ونشاط در سطح شهر ایجاد کنیم.

در این دیدار اعضای شورای شهر برخی از مشکلات شهروندان را با فرماندهان انتظامی استان  در میان گذاشتند.