رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در چهارمین جلسه کمیسیون بهبود مستمر محیط کسب و کار رفع چالش های مالیاتی، بانکی و بحران آب را از اولویت های تحقق بهبود فضای کسب و کار اصفهان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سهل آبادی بیان کرد: دستاوردهای بهبود فضای کسب و کار استان اصفهان می تواند الگو و چراغ راهی برای همه استان های کشور باشد.

وی گفت: تعامل و همدلی میان مسوولین واتاق بازرگانی، کانون کارفرمایان، خانه صنعت و معدن استان اصفهان درکشورمثال زدنی است و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان برای سومین سال متوالی رتبه نخست را در سطح کشور کسب نموده است.

وی با تقدیر از حمایت ها و جدیت استاندار اصفهان برای تشکیل جلسات شورای گفت و گو از حضور شخص استاندار در تمامی جلسات این شورا ابراز خرسندی نمود.

 سهل آبادی همچنین حمایت های رئیس کل دادگستری استان اصفهان از بخش خصوصی را از پشتوانه های فعالان اقتصادی استان عنوان کرد و افزود: توان علمی، توانمندی اجرایی و مدیریتی موجود در استان اصفهان در کشور بی نظیر است و بدون شک دستاوردهای بهبود فضای کسب و کار استان به پشتوانه این توانمندی ها می تواند الگو و چراغ راهی برای همه استان های کشور باشد.

 رئیس خانه صنعت و معدن ایران با اشاره به توانمندی و سابقه اجرایی در سطح کلان و استانی اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: هیات رییسه، هیات نمایندگان و مشاوران توانمند این اتاق از نقاط قوت اتاق اصفهان و پشتوانه محکمی برای دفاع از فعالان اقتصادی این استان می باشند.

 سهل آبادی نقش پارلمان بخش خصوصی اصفهان به عنوان بازوی مشورتی سه قوه، حضور در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و همچنین حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی، بیمه و تامین اجتماعی و...  را در دفاع از بخش خصوصی استان موثر خواند.

رئیس خانه صنعت و معدن ایران در ادامه کاستی های موجود در فضای کسب و کار را ناشی از مشکلات ملی و استانی دانست و افزود: امروز با پشتوانه همکاری و همدلی مدیران استانی باید گام های بلندی در جهت بهبود فضای کسب و کار استان و گسترش جذب سرمایه برداشت. رییس اتاق بازرگانی اصفهان رفع چالش های مالیاتی و بانکی همچنین حل بحران آب استان را از اولویت های تحقق بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد.