سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس باید با همت و تعامل دستگاه‌های زیربنایی استان، خدمات شهری و زیربنایی پروژه‌های مذکور هر چه زودتر اجرایی و تکمیل شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نشستی پیرامون بررسی زیرساخت‌های شهرک مسکن مهر پیامبر اعظم(ص) بندرعباس، عنوان کرد: تنها راه پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر استان، تعامل، همدلی و همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان است.

وی ادامه داد: با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس باید با همت و تعامل دستگاه‌های زیربنایی استان، خدمات شهری و زیربنایی پروژه‌های مذکور هر چه زودتر اجرایی و تکمیل شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان افزود: با توجه به اینکه مسکن دغدغه اصلی و ابتدایی برای هر خانواده محسوب می‌شود، از این رو برطرف کردن این دغدغه توسط مسئولان می‌تواند عامل مهمی در جهت تعامل و همدلی و اعتماد مردم به دولت باشد.

مدرس تصریح کرد: با توجه به موارد مطرح شده در این نشست، مقرر شد، دستگاه‌های خدما‌ت‌رسان شامل شرکت آب و فاضلاب شهری، شرکت توزیع نیروی برق، شرکت گاز استان و شهرداری بندرعباس نهایت همکاری لازم را جهت ترمیم نواری حفاری شهرک پیامبر اعظم(ص) با اداره کل راه و شهرسازی استان داشته باشند تا در آینده بسیار نزدیک شاهد روکش آسفالت شهرک مذکور توسط راه و شهرسازی استان باشیم.