مدیر فناوری اطلاعات استانداری اصفهان گفت: دولت الکترونیک دارای چارچوب‌های خاصی است واستان اصفهان نخستین استانی است که در آن مرکز آی.ایکس راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج  از اصفهان، سید حسن علوی  دربیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اظهار کرد: شاهد رشد صعودی مناسبی در ارائه خدمات سرویس‌های اینترنتی در استان اصفهان بوده‌ایم.

وی افزود: به نمایش گذاشتن تجهیزات محدود کامپوتری صرف، نشان‌دهنده توانمندی‌های دستگاه‌های استان نیست؛ دستگاه‌های استانی در حوزه دولت الکترونیک پیشرفت داشته‌اند.

مدیر فناوری اطلاعات استانداری اصفهان گفت: برای حضور دستگاه‌های دولتی درکامپیوتر و اتوماسیون اداری  امسال، چارچوب‌ها و شاخص‌هایی تعیین شده است تا اگر تعداد غرفه‌ها محدود باشد حداقل از نظر کیفی قابل قبول و اثربخش باشد و ارائه خدمت به مردم بهبود یابد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌هایی اجازه ورود دستگاه‌ها و تجهیزات به این نمایشگاه را دارند که حرف نو و جدیدی داشته باشند که برای این منظور کارگروهی در استاندار اصفهان تشکیل شده است.

مدیر فناوری اطلاعات استانداری اصفهان بیان داشت: مرکز «آی.ایکس» مرکز تبادل اطلاعات و صرفاً پیش‌نیاز تشکیل دولت الکترونیک است، دولت الکترونیک دارای چارچوب‌های خاصی است؛ استان اصفهان نخستین استانی است که در آن مرکز آی.ایکس راه‌اندازی خواهد شد.