حبیب الله خجسته پور در جلسه شورای ساماندهی سالمندان استان لرستان، از احداث خانه سالمندان و خانه امید بازنشستگان در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور در جلسه شورای ساماندهی سالمندان استان، با اشاره به کاربری پارک‌ها اظهار داشت: پارک فقط فضای سبز نیست بلکه مکانی برای سرویس‌دهی رفاهی به مردم است.

وی ادامه داد: اگر تعریف جامعی از پارک داشته باشیم باید گفت مکانی با یک پکیج کامل تفریحی، تفرجی، فرهنگی، زیست محیطی و سالم سازی بوده که ماهیت آن سرویس دهی در جهت رفاه مردم است.

خجسته‌پور از استقرار خانه سالمندان در پارک کیو خرم‌آباد طی هفته آینده خبر داد و گفت: احداث خانه امید و خانه بازنشستگان در لرستان، به‌ویژه شهرهای خرم‌آباد و بروجرد یک ضرورت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بیان داشت: جهت حمایت از بازنشستگان، لازم است تا هرچه سریع‌تر، عملیات احداث خانه امید و خانه بازنشستگان لرستان آغاز شود.

وی افزود: کمیته‌ای تخصصی با حضور مدیرکل بهزیستی و دیگر دستگاه‌های مرتبط با موضوع تشکیل خواهد شد تا نسبت به احداث این خانه تصمیمات و اقدامات لازم اتخاذ شود.