رئیس دانشگاه یاسوج گفت: بیش از 6600 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و 230 عضو هیئت علمی داریم.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، محمود رضا رحیمی در آئین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه یاسوج، اظهار کرد: این دانشگاه دارای 4 دانشکده فنی و مهندسی، ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه و کشاورزی و منابع طبیعی است.

وی بیان کرد: دو دانشکده اقماری صنعت و معدن چرام و نفت گچساران این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی فعالیت دارند.

رئیس دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: دانشگاه یاسوج در بین بهترین و موثز تین دانشگاه‌های کشور و دنیا قرار دارد.

رحیمی تصریح کرد: تمام خوابگاهی دانشجویی این دانشگاه طی دوسال اخیر تعمیر و بازسازی شدند و امیدواریم وضعیت خوابگاهی دانشگاه بتهر نیز شود.

دانشجویان

وی ادامه داد: از ابتدای سالجاری در زمینه خدمات رفاهی و دانشجویی تحولاتی شروع شده است که بخش‌هایی در حال انجام و بخش‌های نیز به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه یاسوج عنوان کرد: از راه اندازی درمانگاه دانشگاه یاسوج خبرداد و بیان کرد: درمانگاه این دانشگاه در حال ایجاد و راه اندازی است که به دانشجویان، اعضای هیئت علمی، اساتید و کاکنان خدمات ارائه می‌دهد.

رحیمی تاکید کرد: دانشجو در این دنیای در حال رشد و تغییر نباید تک بعدی باشد بلکه باید علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی سایر معلومات را در دوران تحصیل کسب کند. دانشجویان تنها به فکر مدرک گرفتن نباشند بلکه این امر می‌تواند با توانمندی علمی و کاری همراه باشد.

وی گفت: مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه آماده پذیرش هرگونه ایده خلاقانه دانشجویان است و از انها حمایت می‌کند.

رئیس دانشگاه یاسوج اضافه کرد: یک خوابگاه 10 هزار متری برای دانشجویان متأهل دانشگاه یاسوج ساخته خواهد شد، امسال در زمینه خوابگاه مشکلاتی داشتیم با تدابیر انجام شده رفع شد، در حوزه خوابگاه دختران مشکلی نداریم و طی سالهای آینده مشکلات خوابگاهی دانشجویان پسر دانشگاه نیز رفع خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج