مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان با تاکید بر جوانگرایی و چابک سازی دولت و اقتصاد در دولت یازدهم گفت:رویکرد جدی میراث فرهنگی گیلان جوان گرایی و ایجاد نشاط اجتماعی با بهره گیری از پتانسیل نیروی انسانی کارآمد است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، رضا علیزاده در دیدار با اعضا شورای حامیان تدبیر و امید استان با مثبت ارزیابی نمودن عملکرد دولت یازدهم اظهار داشت: آنگاه که عملکرد دولت یازدهم مورد بررسی قرار می گیرد باید ابعاد مختلف و موقعیت زمانی آن برهه را نیز تحلیل کرد.

علیزاده با تاکید بر جوانگرایی دولت دوازدهم گفت: جوانان ایرانی ثابت کرده اند در هر بزنگاهی می توانند مایه عزت و سربلندی کشور باشند و حضور پر رنگ و اثر گذار جوانان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری قطعا نشاط فضای سیاسی و روشنگری را دوچندان نمود.

وی با تاکید بر حفظ این شرایط و هم افزایی پس از انتخابات و توجه نقش جوانان در تحقق این مهم، تصریح نمود: بی تردید بخشنامه اخیر استاندار محترم پیرامون بکارگیری جوانان و بانوان در سطوح مدیریتی استان، به معنای اعتماد کردن به آنان و تضمین آینده کشور با فرصت سازی و تجربه اندوزی نیروهای جوان خواهد بود.

علیزاده در خصوص بهره مندی از مشاوران جوان در دستگاه های اجرایی گفت: بسیاری از مشاوران جوانی که در سالهای اخیر در دستگاههای اجرایی فعالیت داشتند، از جوانان متدین، متعهد و توانمند استان بوده و تعامل و همراهی آنان با دولت یک حیات و نشاط اجتماعی را رقم زده است.

این مسئول جوانان را سرمایه عظیم انقلاب اسلامی ایران خواند و یادآور شد: بسیاری از مشاوران جوان استان از خانواده های ریشه دار انقلابی و بعضا از خانواده شهدا و ایثارگران هستند و رفتارهای اجتماعی و عمومی خود را در پیروی از همین منش دنبال می کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان اظهار امیدواری کرد: با حضور استاندار جوان در گیلان و نقش آفرینی جوانان گیلانی در کنار ایشان مسیر توسعه بخشی استان هموارتر شده و با حل مشکلات و محدودیت ها ،مسیر تعالی و ترقی طی شود.

در ادامه جلسه جمعی از اعضا حامیان تدبیر و امید نیز از مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان به جهت همسویی کامل با دولت تدبیر و امید و پیگیری اهداف و سیاست های مورد نظر، از رویکرد جوانگرایی این اداره کل در سطوح مدیریتی و توجه به بخشنامه اخیر استاندار محترم  تقدیر و تشکر نموده و تاکید داشتند:این شیوه اتخاذ شده بدون توجه به برخی حواشی و صرفا در جهت مصالح استان با قوت و قدرت بیشتری دنبال شود.