عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، در هشتمین جلسه علنی این شورا، از عملکرد ضعیف مدیران شهرداری مناطق انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی محمد صالحی نسب، در هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر که شامگاه یکشنبه 16 مهرماه 96 برگزار شد، از عملکرد ضعیف مدیران شهرداری مناطق خرم‌آباد انتقاد کرد.

صالحی نسب، گفت: با توجه به شرایط موجود، از شهردار خرم‌آباد می‌خواهم نسبت به ایجاد تغییر در بدنه مدیریتی مناطق و سازمان‌های شهرداری تسریع کند.

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، در تشریح این پیشنهاد، تصریح کرد: بی‌انگیزگی مدیران فعلی، باعث بالارفتن حجم درخواست‌ها و مراجعات مردمی به  شورای اسلامی شهر شده که عمده‌ی مراجعات، نشان از نارضایتی عمومی نسبت به سوءمدیریت شهرداران مناطق دارد.

وی ادامه داد: وضعیت نامناسب تنظیف شهر خرم آباد، از جمله مواردی است که در افزایش نارضایتی عمومی و مراجعات مردمی نقش بسزایی داشته و دارد. لذا از شهردار خرم‌آباد می‌خواهم در روند تغییر مدیریت شهرداری مناطق و سازمان‌های زیر مجموعه که دارای عملکرد ضعیفی هستند، تسریع کند.

صالحی نسب با اشاره به سهم ۴۹ درصدی شهرداری خرم‌آباد در شرکت آب‌ و‌ فاضلاب شهری و سازمان همیاری شهرداری، گفت: شهرداری خرم‌آباد با داشتن  ۴۹ درصد سهام، هیچ نقشی در این دو مجموعه ندارد، در حالی که باید مانند سایر سهام‌داران، یک نفر به عنوان ذیحساب، از سوی شهرداری در دو مجموعه شرکت آبفا و سازمان همیاری، مستقر و انجام وظیفه کند.

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد همچنین در تذکری، خاطرنشان کرد: متاسفانه، شهردار سابق خرم‌آباد در روزهای پایانی مسوولیت خود، اقدام به جذب خارج از ضوابط ۵ نفر نیرو در بدنه شهرداری کرده که این امر خلاف مقررات بوده و لازم است تا هرچه سریع‌تر، نسبت به تعلیق خدمت این ۵ نفر اقدام شود.