شیرزاد قادری، کارو حسینی و شهروز صفایی سه قایقران مریوانی در قالب تیم ملی شامگاه روز شنبه 15 مهرماه به مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا در کشور سنگاپور اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا عازم کشور سنگاپور شد.

ملی پوشان کشورمان ساعت 20 روز شنبه 15 مهرماه از طریق فرودگاه امام(ره) تهران را به مقصد سنگاپور ترک کرد.بر اساس این گزارش، هفت قایقران ایران در مواد مختلف طی روزهای 17 تا 24 مهرماه به مصاف حریفات آسیائی خود می روند.

شیرزاد قادری، کارو حسینی و شهروز صفایی سه قایقران مریوانی نیز کاروان تیم ملی را در مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا همراهی می کنند.

این سه ورزشکار کردستانی با توجه به برگزاری چند ساله اردوی تیم ملی روئینگ کشور در شهرستان مریوان از سوی کادر فنی فدراسیون شناسایی و استعدادیابی شدند و به عنوان یکی امیدهای کسب مدال برای کشور به شمار می روند.

گفتنی است، نیکولا جیوگا از رومانی سرمربی و امیر حسن کاویانی به عنوان مربی تیم ملی ایران را در این رقابت ها هدایت و همراهی می کنند.