شهردار ارومیه گفت: زمینه‌سازی برای اوقات فراغت جوانان جلوی گرایش آنها به مسائل کاذب و اعتیاد را می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری موج، محمد حضرت‌پور ظهر امروز در مراسم افتتاحیه پنجمین همایش پیشگیری از اعتیاد که در مقابل ساختمان تاریخی شهرداری ارومیه برگزار شد با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و با تجلیل از پرسنل این نیرو اظهار داشت: در حقیقت هفته نیروی انتظامی فرصتی است برای مردم و مدیریت شهری تا از زحمات تمام نیروی‌های انتطامی اعم از راهنمایی، مرزبانی، پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و دیگر زحمت کشان این نیرو تقدیر شود.

وی با اشاره به دسیسه‌های مختلف استکبار جهانی علیه کشورمان تصریح کرد: دشمن همیشه در پی پیاده کردن اهداف شوم خود در ایران است که یکی از آنها ترانزیت مواد مخدر به داخل ایران است.

حضرت‌پور با تاکید بر اهمیت مبارزه همه‌جانبه با توزیع‌کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر افزود: نباید نسبت به دشمن خوش‌بین باشیم، متاسفانه عده‌ای مثل اوایل انقلاب در پی خیانت کردن به کشور و نظام اسلامی با نفی دشمنی دشمن نسبت به ایران اسلامی هستند در حالی که دشمن از هر ابزاری برای ضربه زدن به این کشور استفاده می‌کند.

شهردار ارومیه اظهار داشت: در حوزه آسیب‌های اجتماعی، خانواده‌ها خود باید مسئولیت خطیر را احساس کنند و انتظارها نباید همه از نیروی انتظامی باشد بلکه امروزه به دلیل گستردگی تبعات و آثار مصرف مواد مخدر لازم است نقش خانواده در حوزه آسیب‌های اجتماعی جدی گرفته شود.

وی گفت: متأسفانه گرایش مواد مخدر صنعتی بین جوانان تحصیل کرده ایجاد شده و باید در این زمینه تدابیر جدی اندیشیده شود.

شهردار ارومیه گفت: زمینه‌سازی برای اوقات فراغت جوانان جلوی گرایش آنها به مسائل کاذب را می‌گیرد و در همین راستا شهرداری ارومیه این امر مهم را در پروژه‌های خود در نظر داشته و دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج