استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرداری یاسوج متعلق به هیچ جناح و قومی نیست و شهرداری باید فرصت‌های سیاسی و اجتماعی عادلانه‌ای را ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، علی محمد احمدی در مراسم معارفه شهردار جدید یاسوج، اظهار کرد: یاسوج متعلق به جناح و قوم خاصی نیست و شهرداری باید فرصت‌های سیاسی و اجتماعی عادلانه‌ای را ایجاد کند.

علی محمد احمدی با بیان اینکه یاسوج پایتخت طبیعت ایران است افزود: زیرساخت‌های این شهر باید تقویت شود تا اقتصاد شهر یاسوج بهبود یابد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر توجه به شهر الکترونیک تاکید کرد و گفت: حوزه اجتماعی باید مورد توجه باشد و سرمایه اجتماعی مورد تقویت قرار گیرد.

وی بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی توسط شورا و شهرداری یاسوج تاکید کرد و افزود: مدیریت سکونت‌گاه‌های غیررسمی، جلوگیری از رشد حاشیه نشینی و مهاجرت‌های بی رویه از اولویت‌های مورد توجه شهردار جدید است.

احمدی بر تعامل همه دستگاه‌ها با شهرداری تاکید کرد و گفت: اجازه ندهیم کمربندی از فقر و معضلات اجتماعی در پایتخت طبیعت ایران شکل گیرد.

زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: یاسوج به عنوان مرکز استان جایگاه مهمی دارد و از معدود شهرهایی است که روز به روز جمعیت آن رو به افزایش است.

وی افزود: یاسوج تا 20 سال آینده یکی از پرجمعیت‌ترین شهرها خواهد بود که همین امر می‌تواند یک فرصت باشد و هم می‌تواند یک تهدید باشد که باید با برنامه ریزی مناسب و تعامل این فرصت را به یک موقعیت مناسب تبدیل کنیم.

در پایان این مراسم از تلاش‌های جاوید شهردار سابق تقدیر و آقای نستهن مقدم به عنوان شهردار جدید یاسوج معرفی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج