آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی در گرگان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان گلستان صبح امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه در گلستان و مسوولان نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد.

یگان‌های مختلف حاضر در میدان، پس از سخنان فرمانده انتظامی و نماینده ولی‌فقیه در گلستان از مقابل جایگاه رژه رفته و اوج آمادگی و توان خود را به نمایش گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان هم در مراسم صبحگاه هفته ناجا، اظهار داشت: دشمنان با تهاجم فرهنگی به دنبال تجاوز و نفوذ به مرزهای عقیدتی و فکر و دل جامعه ما هستند و یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی مبارزه با جنگ نرم دشمنان است.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی افزود: دشمنان می‌خواهند بنیان‌های اعتقادی نسل جوان ما را سست کنند و توانمندی، اقتدار و امانتداری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سبب شده که ملت ایران امنیت اجتماعی و عمومی همراه با آرامش داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره در راستای حفظ امنیت از همکاری و مشارکت مردم استقبال کرده و امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت همه نیروهای مسلح باشیم تا توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی را به همراه داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج