جشنواره فرهنگی نماز با موضوع جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، جشنواره فرهنگی نماز با موضوع جشن تکلیف فرزندان کارکنان استانداری و شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی باموضوع نماز و نیایش با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری، مسئول ستاد اقامه نماز استان، دبیرشورای اقامه نماز استانداری و جمعی از کارکنان استانداری و فرزندان آنان  در سالن شهید انصاری استانداری برگزارشد.

در این مراسم معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری ضمن تسلیت ایام ماه محرم و قدردانی از حضور کارکنان و خانواده ی آنان گفت: آشنایی و تشویق فرزندان به نماز واحکام دینی می تواند نقش مهم و موثری در تربیت اسلامی فرزندان داشته باشد.

جشنواره نماز

محمدحسین اصغریان افزود: برگزاری چنین مراسمی در زمانی که فرزندان به سن تکلیف رسیدند قطعاً خاطره ی خوشی از این لحظات معنوی که در طول زندگی یک بار رقم می خورد به یادگار می گذارد.

مسئول ستاد اقامه نماز استان نیز در این مراسم بر لزوم برگزاری برنامه های مذهبی جذاب و توجه بیش از پیش خانواده ها در خصوص دعوت به نماز فرزندان تاکید کرد و اظهار داشت: پدر و مادر نقش مهمی در آینده ی فرزندان دارند که انتخاب نام نیکو اولین اقدام در این مسیر است.

حجت الاسلام حجازی خاطرنشان کرد: آشنایی فرزندان با نماز در سنین کودکی و آموزش این فریضه ی الهی در سنین بالاتر از اولویت های بعدی والدین در تربیت اسلامی فرزندان محسوب می شود.

در پایان مراسم از 46 نفر از فرزندان کارکنان استانداری با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج