شهردار سنندج با بیان اینکه فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ایمنی یکی از مهم ترین راهکارهای کاهش حوادث است گفت : رسانه ها سازمان آتش نشانی را در ترویج فرهنگ ایمنی یاری کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج،شهردار سنندج فرا رسیدن روز آتش نشانی را به تمامی آتش نشانان وخانوادهایشان تبریک گفت و افزود : عشق ، ایثار و از خود گذشتگی سه فاکتور مثبت آتش نشانان است که انها را از بقیه مشاغل متمایز کرده است.

مهندس حشمت الله صیدی بیان کرد: تجهیزسازمانی همچون آتش نشانی که در مواقع بحران و حوادث بیشترین تاثیر گذاری را دارند باید در اولویت برنامه های شورا و شهرداری قرار گیرد.وی گفت : سازمان آتش نشانی باید برنامه آموزش شهروندان بخصوص دانش آموزان و کودکان را بصورت ویژه در برنامه های خود قرار دهد

مهندس صیدی با بیان اینکه فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ایمنی یکی از مهم ترین راهکارهای کاهش حوادث است گفت : رسانه ها سازمان آتش نشانی را در ترویج فرهنگ ایمنی یاری کنند.

وی  گفت : یکی از رسانه های پر مخاطب  که  در دسترس عموم مردم است فضای مجازی است که باید کارشناسان سازمان آتش نشانی  بصورت ویژه از این رسانه در خصوص آموزش شهروندان اسفاده و بهره لازم را ببرند.شهردار سنندج عنوان کرد : کاهش  آمارحوادث  امسال بسیار جای خوشحالی است که باید با آموزش های متنوع به شهروندان هر سال شاهد کاهش این آمار باشیم .

روزاتش نشان

مهندس صیدی ابراز امیدواری نمود : با همکاری ستاد بحران و دیگر دستگاههای مرتبط و همچنین تعامل و همکاری اعضاء شورای بتوانیم تجهیزات و نیازمندهای سازمان آتش نشانی را با هدف خدمات رسانی بموقع به شهروندان را فراهم نماییم.

تجلیل از آتش نشانان نمونه و بازنشسته ، اهدا در جه به دو تن از آتش نشانان و همچنین اجرای گروه دف نوازی از دیگر برنامه های روز آتش نشان در سنندج بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج