سید انور رشیدی عضو شورای شهر سنندج گفت : پراکندگی ایستگاههای آتش نشانی در سطح شهر قطعاً در تسریع در امداد رسانی در زمان بروز حوادث وهمچنین کاهش تلقات جانی ومالی شهروندان تاثیر گذار باشد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج ،عضو شورای شهر سنندج در مراسم روز آتش نشان ضمن تسلیت ایام محرم درگذشت خلیفه نبی فاتحی مداح اهل بیت و همچنین درگذشت سیاست مدار کرد  جلال طالبانی را به مردم شریف سنندج تسلیت گفت .

سید انور رشیدی بیان کرد :دردورانی که تمام ابر قدرتها حامی دولت ظالم بعثی بودند این جلال طالبانی بود که با آزادگی و آزاده خواهی در کنار مردم با ظلم واستبداد مبارزه کرد.

وی در خصوص ارتقاء ایمنی و امنیت در سطح شهر هم افزود : پراکندگی ایستگاههای آتش نشانی در سطح شهر قطعاً در تسریع در امداد رسانی و همچنین کاهش تلفات جانی ومالی شهروندان تاثیر گذار باشد.

رشیدی تاکید کرد : دو پروژه عمرانی احداث ایستگاه آتش نشانی در نواحی منفصل شهر نایسر و حسن آباد در حال اجرا است که تسریع در اتمام این دو پروژه عمرانی باید در الویت برنامه های عمرانی شهرداری قرار گیرد.

وی عنوان کرد : وجودبافت های فرسوده در هسته مرکزی سطح شهر نظیر بازار بسیار جای نگرانی است که باید با تعامل و همکاری تمام دستگاهها و اصناف اقدام لازم در جهت رفع مشکلات این نقاط باید صورت پذیرد.