معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های مسئول در هرمزگان برنامه‌های عملیاتی خود برای ترویج فرهنگ و گفتمان و سیره حضرت امام خمینی(ره) را با استفاده از شیوه‌های نو ارائه دهند تا با همفکری مناسب این برنامه‌ها به شکل مناسبی اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد ترویج فرهنگ و سیره حضرت امام خمینی(ره) در استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید گفتمان و سیره امام راحل همواره در جامعه ایران اسلامی جاری باشد، عنوان کرد: زندگی‌نامه و صحیفه نور امام خمینی سراسر درس و پند برای تمامی اقشار است و باید در جهت ترویج این فرهنگ و گفتمان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) از مردان بزرگ تاریخ است که انقلاب اسلامی به عنوان یکی از وقایع بزرگ جهان به رهبری ایشان رقم خورد و به پیروزی رسید و باید ابعاد مختلف سیره امام راحل را تبیین کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه باید با استفاده از شیوه‌های جذاب و نو دانش آموزان و دانشجویان را با سیره امام راحل آشنا کنیم، افزود: در این راستا بهره‌گیری از ابزار تکنولوژی‌های جدید و به خصوص فضای مجازی می‌تواند کمک اثربخشی در این کار داشته باشد.

اکرمی تصریح کرد: نهادهایی همچون آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، صدا و سیما و سازمان تبلیغات اسلامی در این زمینه نقش مهمی بر عهده دارند و باید با برنامه ریزی اصولی در جهت ترویج فرهنگ حضرت امام خمینی(ره) گام بردارند.

وی گفت: دستگاه‌های مسئول در هرمزگان برنامه‌های عملیاتی خود برای ترویج فرهنگ و گفتمان و سیره حضرت امام خمینی(ره) را با استفاده از شیوه‌های نو به این ستاد ارائه دهند تا با همفکری مناسب این برنامه‌ها به شکل مناسبی اجرایی شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج