دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته اواخر مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قم در گفتگو با خبرنگار موج در قم اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور 50 شرکت از استان قم و سراسر کشور که در زمینه آخرین دستاوردهای علمی و فنی در بخش دام و طیور فعالی می کنند و با حضور اتحادیه مرغداران و اتحادیه دامداران و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و با همکاری بانک کشاورزی برگزار خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه برگزاری این نمایشگاه در بالا بردن دانش تولید کنندگان و آشنایی با پیشرفت های روز صنعت دام و طیور تاثیر بسیاری بالایی دارد، اظهار داشت:استان قم در تولید مرغ گوشتی و صنعت مرغداری از رتبه بالایی در سطح کشور برخوردار است و در زمینه تولید تخم مرغ رتبه چهارم را در کشور دارد و برپایی چنین نمایشگاه های باعث می شود که مصرف کنندگان و مرغ داران و دامداران در این نمایشگاه به طور مستقیم با هم در ارتباط باشند و با تکنولوژی ها و ابزارهای روز در این زمینه آشنایی های لازم را به دست آورند.

حسین علی بیگی  افزود: در حاشیه این نمایشگاه همایش های آموزشی برای تولید کنندگان برگزار خواهد شد که بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند در این همایش ها شرکت نموده و از آموزش های فنی و علمی ارائه شده در این کلاس ها بهره ببرند.

این نمایشگاه از تاریخ 26 تا 29 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند از آخرین دستاوردهای صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته بازدید نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج