مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر از لکه گیری و بهسازی جاده اصلی نایسر خبر داد و گفت: آماده سازی جهت آسفالت و بهسازی یکی از خیابان های اصلی نایسر به نام خیابان حاج فیض اله به متراژ 10 هزار متر آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر اقدامات عمرانی صورت گرفته در نایسر را تشریح کرد.

وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین مشکلات نایسر بواسطه وسعت و جمعیت زیاد  این ناحیه بحث ترافیک است.

عبدالله صالحی بیان کرد: تخریب و فرسوده شدن آسفالت در برخی از نقاط جاده اصلی نایسر باعث ایجاد ترافیک می شد که با هدف روانسازی ترافیک عملیات بهسازی آن در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

​وی از لکه گیری و بهسازی جاده اصلی نایسر خبر  داد و گفت : سه کیلومتر از جاده اصلی نایسر بصورت کامل بهسازی شد. صالحی عنوان کرد: اجرای لکه گیری و بهسازی خیابان اصلی نایسر نقش بسزایی  در کاهش ترافیک در این ناحیه  داشت.

صالحی در خصوص دیگر فعالیت های عمرانی در سطح ناحیه منفصل نایسر گفت : در آستانه بازگشایی مدارس و با هدف رفاه حال دانش آموزان مسیر مدرسه شاه نظری که معابر آن دچار مشکل بود بصورت کامل تسطیح و رگلاژ شد.

وی اعلام کرد: شرکت آب و فاضلاب  عملیات لوله گذاری یکی از خیابانهای اصلی نایسر مشهور به خیابان حاج فیض الله  را انجام داده و بزودی عملیات آسفالت این خیابان به متراژ 10 هزار متر آغاز خواهد شد.

صالحی در خصوص ساماندهی خیابان دکل هم افزود: عملیات جدول گذاری این خیابان اتمام یافته و با انتخاب پیمانکار جدید عملیات رفیوژ وسط این خیابان اجرا  خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج