سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تعیین کاربری اراضی 21 طرح سرمایه گذاری و تولیدی در ششمین جلسه کارگروه زیربنایی هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از استانداری هرمزگان، رضا مدرس در ششمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان هرمزگان، بیان کرد: از جمله وظایف مهم کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان، تعیین کاربری اراضی در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها و خارج از محدوده ‏های روستاها براساس آئین ‏نامه احداث بنا و تأسیسات است.

وی ادامه داد: این کارگروه ذیل شورای برنامه ‏ریزی و توسعه استان است که مصوبات این کارگروه می‏ بایست به تأیید شورای برنامه ‏ریزی و توسعه استان برسد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به مصوبات ششمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان، افزود: در این جلسه 28 پرونده مربوط به طرح های صنعتی، کشاورزی، خدماتی و تولیدی که از طرف دستگاه های متولی شامل سازمان جهاد کشاورزی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل راه و شهرسازی به دبیرخانه کارگروه احاله شده بود، مطرح و از میان پرونده های مذکور با 21 پرونده موافقت شد.

مدرس تصریح کرد: این 21 پرونده جهت اجرای طرح های مختلف صنعتی، کشاورزی، خدماتی، تولیدی، گردشگری و ورزشی و سایر طرح ها در جهت افزایش سهم اشتغال، سرمایه گذاری و تولید در هرمزگان تعیین کاربری اراضی شدند.

وی خاطرنشان کرد: هفت پرونده نیز جهت بررسی بیشتر به دبیرخانه کارگروه ارجاع شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج