دمای هوای استان اصفهان در روزهای پایانی هفته بین یک تاسه درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن خدابخش بیان کرد: برسی نقشه های هواشناسی بیانگر آن است که ناپایداری های ضعیف تا 2 روز آینده در سطح استان اصفهان ادامه دارد.
وی افزود: بر این اساس در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه افزایش ابر بویژه در مناطق غرب و شمال غرب استان خواهیم داشت و وزش باد به نسبت شدید تا شدید برای بخش های غرب، شمال و شمال شرق استان پیش بینی می شود.
خدابخش با بیان اینکه دمای هوا در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا سه درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت، افزود: آسمان در اکثر مناطق استان تا 2 روز آینده به صورت صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و در مناطق مرکزی غبار صبحگاهی و در مناطق غرب، جنوب و شرق در بعد از ظهر گاهی همراه با وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
وی گفت: دمای هوای اصفهان در گرم ترین ساعات روز گذشته به 31 درجه سانتیگراد و امروز(سه شنبه) در خُنک ترین ساعات به 20 درجه سانتیگراد رسید.
خدابخش گفت: بادرود و چوپانان با 36 درجه سانتیگراد به عنوان گرم ترین و بوئین و میاندشت با 2 درجه سانتیگراد به عنوان خُنک ترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان برای هوای کلانشهر اصفهان در روز چهارشنبه(فردا)، هوای صاف تا قسمتی ابری غبار صبحگاهی، در بعداز ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد و برای روز پنجشنبه، کمی ابری و غبار صبحگاهی، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج