رئیس شورای شهر گرگان گفت: در جلسه علنی شنبه هفته آینده ۴ نفر به عنوان نامزد سمت شهردار گرگان انتخاب و در نهایت در هفته آینده یک نفر به عنوان شهردار گرگان انتخاب خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فائزه عبداللهی ظهر امروز در جلسه ارائه برنامه داوطلبان سمت شهرداری گرگان درباره روند انتخاب شهردار گرگان اظهار داشت: گزینه‌هایی که به عنوان شهردار انتخاب شدند, براساس قوانین است و چون قوانین وزارت کشور در نظر گرفته شده, مطمئنا وزارت کشور, شهردار نهایی گرگان را تائید خواهد کرد.

رئیس شورای شهر گرگان افزود: در مرحله نخست 51 نفر به عنوان کاندید شهردار گرگان انتخاب شدند که در مراحل نخست و قبل از هرگونه رای‌گیری, 2 نفر انصراف دادند.

عبداللهی تصریح کرد: در حال حاضر 19 نفر برای سمت شهرداری گرگان نامزد هستند که هر یک از اعضای شورا با توجه به شاخص‌هایی که در نظر دارند, به این افراد امتیاز می‌دهند.

رئیس شورای شهر گرگان تاکید کرد: من برای انتخاب شهردار 38 شاخص را در نظر گرفتم و دیگر اعضای نیز به همین شکل  شاخص هایی در نظر دارند.

رئیس شورای شهر گرگان یادآور شد: از آنجایی که صحن علنی شورا با تعطیلات همزمان شد و در هنگام جلسه فوق العاده نمی توانستیم, جلسه‌ای برگزار کنیم, این جلسه در قالب هیئت رئیسه برگزار شد تا شناخت بیشتری نسبت به داوطلبان پیدا کنیم.

عبداللهی گفت: در جلسه علنی هفته آینده از این 19 نفر, 4 نفر انتخاب خواهند شد و امید داریم در هفته آینده از این 4 نفر, یک نفر را به عنوان شهردار انتخاب کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج