فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مینودشت گفت: در این چند روز تعطیلات، در یک طلافروشی در شهرستان مینودشت سرقت صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید داوود حسینی در مینودشت درباره وقوع سرقت از طلافروشی اظهار داشت: صاحب یک طلا فروشی در شهرستان مینودشت صبح امروز, با ورود به مغازه طلا فروشی خود متوجه سرقت می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مینودشت افزود: صاحب طلا فروشی فورا سرقت را به نیروی انتظامی اطلاع داد و ماموران نیروی انتظامی به محل سرقت اعزام شدند.

حسینی تصریح کرد: در بررسی‌های به عمل آمده, متوجه شدیم متاسفانه این مغازه فاقد اقدامات ایمنی بوده و سارق یا سارقین از این فرصت استفاده کرده و طلاها را سرقت کردند.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: هنوز زمان سرقت مشخص نیست و سرقت در طی این چند روز تعطیلات صورت گرفته و در حال بررسی هستیم تا اطلاعات و سرنخی از سارق یا سارقان به دست آوریم.

حسینی اظهار کرد: از همه طلافروشان و صاحبان مغازه تقاضا داریم نکات ایمنی را در فروشگاه های خود نصب و رعایت کنند تا فرصت به سودجویان ندهند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه هنوز میزان دقیق طلای سرقت رفته مشخص نشده، گفت: در بررسی‌های نخست مشخص شد چند کیلو طلا به سرقت رفته و به محض اطلاعات بیشتر, اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج