مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه از آغاز طرح گسترده سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور برای برخورد با سرویس‌های مدارس فاقد برچسب ویژه مدارس خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی با تأکید بر اینکه سازمان تاکسیرانی با همکاری پلیس راهور از صبح روز دوشنبه طرح گسترده برخورد با سرویس‌های مدارس فاقد برچسب را آغاز خواهد کرد، افزود: بر این اساس با توجه به این‌که تیم‌های نظارتی گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی به‌اتفاق عوامل راهنمایی و رانندگی در مقابل مدارس حضور دارند بناشده تا خودروهایی که فاقد برچسب هستند 400 هزار ریال جریمه شوند.

وی بابیان اینکه این جریمه در هرروزی که سرویس مدرسه برچسب خود را دریافت نکرده باشد ادامه خواهد داشت، افزود: البته این جرائم نیز تا یک سقف زمانی است و پس‌ازآن از فعالیت راننده سرویس جلوگیری خواهد شد.

سلیمانی گفت: از حدود دو ماه قبل از بازگشایی مدارس در خصوص سرویس‌های مدارس جلسات مختلفی با حضور دستگاه‌های مربوطه در خصوص سرویس‌های مدارس برگزار شد و یکی از مهم‌ترین تصمیمات اتخاذشده در این جلسه این بود که رانندگان و خودروهای واجد صلاحیت در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برچسب‌های خود را دریافت کنند لذا در صورت عدم دریافت برچسب که نشان تعیین صلاحیت راننده است، از فعالیت راننده سرویس جلوگیری خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه تصریح کرد: بابیان اینکه والدین می‌توانند تخلفات سرویس‌های مدارس را به واحد بازرسی و شکایات سازمان تاکسیرانی گزارش دهند،‌ افزود: علاوه بر اینکه مدارس وظیفه‌دارند شکایات والدین در خصوص سرویس‌های مدارس را دریافت و به آن رسیدگی کنند والدین می‌توانند از طریق تماس با شماره‌ 38257910 شکایات خود از سرویس‌های مدارس و نیز عدم داشتن برچسب را نیز گزارش دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج