معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: طی نشستی با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آران و بیدگل روند اخذ 600 سند برای موقوفات و بقاع متبرکه این شهرستان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمود نصر اصفهانی اظهار داشت: همواره یکی از اولویت های اداره اوقاف و امور خیریه اخذ سند برای موقوفات و بقاع متبرکه است که این امر در راستای حفظ و صیانت از حقوق موقوفات با هدف اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش انجام می شود.

وی افزود: در همین راستا و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری باید برای موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان آران و بیدگل 600 سند اخذ شود.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: از آنجایی که موانعی برای اخذ اسناد در شهرستان آران و بیدگل وجود داشت نشستی با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان،  معاون اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، رئیس اداره ثبت اسناد و  املاک شهرستان آران و بیدگل و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل برگزار شد و راهکارهای قانونی جهت اخذ اسناد موقوفات و بقاع متبرکه بررسی شد و مقرر شد که تا پایان سال جاری 600 سند برای این اماکن اخذ شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج