مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در مورد فیلم منتشر شده مبنی بر تنبیه دانش آموزی در یاسوج توضیحاتی داد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، اخیراً فیلمی در فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر تنبیه دانش آموزی در سطح شهر یاسوج توسط مدیر مدرسه‌ای منتشر شد که سید علی اکبر هاشمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگاران در این زمینه، اظهار کرد: فیلم تنبیه دانش آموز توسط مدیر مدرسه راهنمایی ثارالله مادوان یاسوج در فضای مجازی مربوط به سال تحصیلی گذشته است.

سید علی اکبر هاشمی با بیان اینکه تنبیه دانش آموز این مدرسه توسط مدیر مدرسه اردیبهشت ماه سال گذشته اتفاق افتاده افزود: مشاجره لفظی بین دو دانش آموز این مدرسه رخ داد که یکی از دانش آموزان نزد مدیر مدرسه رفته و از دیگری شکایت کرد و مدیر مدرسه هم دانش آموز خاطی را مورد بازخواست و تنبیه قرار داد و در حین تنبیه نیز یکی از عوامل اجرایی مدرسه از صحنه بازخواست فیلم برداری کرده است.

وی گفت: اردیبهشت ماه پارسال خانواده دو دانش آموز به مدرسه فراخوانده شدند و ضمن اینکه رضایت خود نسبت به همدیگر و مدیر مدرسه را اعلام کردند تنبیه فرزندشان را به حق دانستند.

مدیر آموزش و پرورش بویراحمد اظهار کرد: پرونده این موضوع در واحد بازرسی و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش یاسوج تشکیل و با توجه به رضایت خانواده‌ها و اینکه خصوصی نداشت با اظهار پشیمانی مدیر مدرسه پرونده مختومه شد.

وی تاکید کرد: فیلم مورد نظر مربوط به سال تحصیلی گذشته توسط یکی از عوامل اجرایی که دیگر در آن مدرسه نیست و به دلایلی از مسئولیت قبلی خود برداشته شده امسال منتشر گردیده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج