مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم : در آستانه تاسوعا وعاشورای حسینی، هفت راهدارخانه این استان تجهیز شده و آماده ارائه خدمات رفاهی، بهداشتی از جمله نمازخانه و سرویس های بهداشتی به عزاداران حسینی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم  در گفت و گو با خبرنگارموج درقم، افزود: عوامل راهدار در قالب گشت های ثابت و سیار و اکیپ های امداد خودرو جاده ای آماده تامین ایمنی و ارائه خدمات به عزاداران حسینی در محورهای جاده ای استان می باشند.

وی خاطرنشان کرد: ناوگان امداد خودروهای جاده ای نیز در این روزها ضمن گشت زنی و استقرار در محورهای جاده ای استان، آماده ارائه خدمات خودرویی به عزاداران و مسافران است.

ابولفضل جمالی  بیان کرد: در تمام ساعات های شبانه روز، بازرسان و ناظران این اداره کل ضمن نظارت بر حسن انجام وظایف ناوگان حمل و نقل عمومی، موارد ایمنی را نیز کنترل و در صورت مشاهده تخلف نسبت به اعمال قانون اقدام می نمایند.

وی، تلفن گویای 141 مرکز مدیریت راه ها را سامانه ای مطمئن برای ارائه اطلاعات راه ها دانست و اضافه کرد: هموطنان قبل از سفر می توانند با تماس با این سامانه که به صورت شبانه روزی فعال و آماده پاسخگویی به مراجعات مردمی می باشد، اطلاعات جامعی در خصوص وضعیت راه ها، ترافیک محورها و شرایط آب و هوایی به دست آورند.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم ادامه داد: بی تردید توجه به فرامین پلیس راه، همکاری با عوامل راهداری و دیگر خادمان عرصه جاده، رعایت قوانین و مقررات جاده ای و توجه به علائم ترافیکی می تواند در تامین سفری ایمن موثر واقع شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج