نماینده حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن فاز های ان جی ال و پتروشیمی تا حدود زیادی مشکل بیکاری در منطقه حل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، شادمهر کاظم زاده امروز در جلسه هم اندیشی با اعضای شواری پنجم شهر دهلران گفت: بیشترین مراجعات مردمی به نمایندگان در خصوص بیکاری است.

وی افزود: در خصوص حل بیکاری جوانان حوزه انتخابیه تعیین تکلیف ان جی ال و پتروشیمی دهلران بود که خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شده است.

عضو کمسیون عمران مجلس شواری اسلامی اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده پروژه ان جی ال و پتروشیمی فعالیت خود را شروع کردند و در تلاش هستیم که تسهیلات اختصاص یافته به ان جی ال دهلران محقق شود.

وی افزود: با اجرایی شدن فاز های ان جی ال و پتروشیمی تا حدود زیادی مشکل بیکاری در منطقه حل خواهد شد.

کاظم زاده تصریح کرد: یکی از اولویت های بنده اشتغال نیروهای بومی در پروژه است و مسئولان اجرایی شهرستان و استان نیز باید به این موضوع توجه ونظارت جدی داشته باشند.

نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با توجه به مصوبه برنامه شش توسعه اولویت جذب نیرو در شرکت ها با نیروهای بومی است.

کاظم زاده بیان داشت: امروز شهرداری های کوچک با مشکلات عدیده مالی روبرو هستند و این یک واقعیت است که دولت باید در راستای حل مشکلات آنها چاره اندیشی کند.

وی بیان داشت: سال گذشته از محل ارزش افزوده و بند قانون برنامه و بودجه 124 میلیارد ریال به شهر داری های حوزه جنوبی استان اختصاص یافته است که از این میزان 24 میلیارد ریال سهم شهرداری دهلران بوده است.

عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عدم تحقق بودجه عمرانی شهرداری دهلران و حتی شهرداری ها ی دیگر استان محقق نشدن اعتبارت عمرانی کشور است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج