معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش تربیت بدنی به دانش آموزان یک علم است و باید با استفاده از روش ها و فنون نوین تدریس به دانش آموزان ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فرید بهرامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هدف تربیت مدرس میانی و توانمند سازی آموزگاران درس تربیت بدنی در مدارس ابتدایی، کارگاه توجیهی مدرسان دوره های ضمن خدمت با حضور 42 نفر از مدرسان تربیت بدنی در سالن گروه های آموزشی اداره کل برگزار شد.

وی بر برگزاری دوره های ضمن خدمت برای دبیران غیر مرتبط و آموزگارانی که درس تربیت بدنی را در مدارس به عهده دارند و اهمیت بخشی به درس تربیت بدنی توسط مدرسین این دوره تاکید کرد و افزود: آموزش تربیت بدنی به دانش آموزان یک علم است و باید با استفاده از روش ها و فنون نوین تدریس مطالب به دانش آموزان انتقال داده شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: دبیران تربیت بدنی باید بتوانند با استعدادیابی درست، دانش آموزان را به سمت رشته های مختلف ورزشی هدایت کنند و چالش هایی که سلامت و تندرستی دانش آموزان را با خطر مواجه می کنند، پشت سر بگذارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج