معاون مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: تصادف یک دستگاه خودرو با عابر پیاده 45 در اثر شلوغی و ازدحام خیابان منجر به فوت این مرد 45 ساله شد

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی فراهانی افزود: این حادثه حدود ساعت 16:00 در خیابان 15 خرداد، حد فاصل امامزاده سیدعلی(ع) و حسینیه شهدا رخ داد.
وی اضافه کرد: این حادثه در ساعتی که این منطقه شلوغ ومملو از عزاداران حسینی بود به وقوع پیوست و با وجود این که آمبولانس 115 در کمتر از پنج دقیقه پس از نخستین تماس به محل حادثه رسید، کارشناسان تمام تلاش خود را برای نجات عابر انجام دادند، ولی بی نتیجه بود.
وی از مردم درخواست کرد: هنگام وقوع حادثه مسیر را برای تردد خودروهای امدادی از جمله آمبولانس 115 و آتش نشانی مهیا کنند تا ازدحام جمعیت مانع خدمات رسانی نگردد.
فراهانی با اشاره به ازدحام جمعیت در محل حادثه رخ داده و وجود ایستگاه نذری در این منطقه، تاکید کرد : ایستگاه های نذری و صلواتی در معابر اصلی برپا نشود تا ازدحام جمعیت باعث شلوغی شریان های اصلی شهر و مانع عبور خودروهای امدادی نگردد.
مرکز اورژانس 115 در روزهای تعطیل پیش رو(تاسوعا و عاشورای حسینی) با تمام تجهیزات و عوامل امدادی از جمله 20 پایگاه جاده ای، 19 پایگاه شهری، 60 دستگاه آمبولانس، 10 دستگاه موتورلانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد آماده خدمت رسانی به زائران و دسته های عزاداری در قم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج