رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: برگزاری دقیق و منظم برنامه هر ساله هشتم محرم حاصل برنامه ریزی و همکاری دسته جمعی در زنجان است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مومنی امروز  اظهار کرد: مراسم هشتم محرم حسینیه اعظم زنجان بسیار باشکوه است و قطعا هماهنگی بسیاری برای این کار شده است.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها سهم و تاثیر بسیار بالایی در نهادینه کردن یک فرهنگ در جامعه دارند، تصریح کرد: اساس گرایش انسان‌ها به یک مقوله در شرایط کنونی دنیا به میزان، حجم و نوع تبلیغات بستگی دارد.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه هر سال مراسم هشتم محرم به صورت دقیق و منظم برگزار می‌شود، اضافه کرد: این موضوع نشان می‌دهد بسیار برای این کار فکر شده است و افراد بسیاری برای این کار زحمت کشیده‌اند.

مومنی با اشاره به اینکه توجه و نگاه امام حسین(ع) موجب شکوه و عظمت این مراسم شده است، افزود: همین امر موجب باشکوه‌تر شدن مراسم شده است.

وی همچنین با اشاره به فعالیت‌های موسسه مصباح و مزرعه حسینیه اعظم زنجان افزود: مباحث اقتصادی نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: بحث‌های اقتصادی متفاوت با موضوع فرهنگی و عزاداری است و باید متولیان آن مراقبت بیشتری از این مجموعه‌ها کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج