امام جمعه موقت بندرعباس گفت: سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل علیه ملت ایران نمونه‌ای از منکرات است و ما ازکسانی که مبشر آنها هستند، بیزار هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سید علی حسینی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس با تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: برای جهاد بیرونی باید انقلابی درونی در انسان شکل بگیرد و در این راستا باید از عاشورای امام حسین(ع) درس مبارزه با نفس را بیاموزیم تا بتوانیم در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هر روز ما عاشوراست، افزود: مدافعان حرم با درس گرفتن از مکتب عاشورای حسینی، دوشادوش برادران خود در سوریه و عراق در حال جهاد علیه تکفیری‌های داعش هستند و از حرم اهل بیت(ع) دفاع می‌کنند.

امام جمعه موقت بندرعباس ادامه داد: شهید حججی که نمونه‌ای از مدافعان حرم است که با وقت‌شناسی و شهادت در راه دفاع از مکتب اهل بیت(ع) غوغای بزرگی در میان مردم به‌وجود آورد.

حجت‌الاسلام حسینی‌پور در ادامه به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از درس‌های مهم قیام امام حسین(ع) است و بر همه ما لازم است که در کشور مروج معروف‌ها و نهی کننده منکرات باشیم.

وی گفت: سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل علیه ملت ایران نمونه‌ای از منکرات است و ما ازکسانی که مبشر آنها هستند، بیزار هستیم.

امام جمعه موقت بندرعباس با تاکید بر اینکه استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل به‌دنبال به خاک و خون کشیدن مسلمانان هستند، تصریح کرد: فجایعی که در میانمار ایجاد شده و کشتار و آوارگی صدهاهزار مسلمان و همچنین حوادث عراق، سوریه و یمن و حتی افغانستان نتیجه نقشه‌های شوم دولتمردان آمریکا و اسرائیل غاصب و اشغالگر است.

حجت‌الاسلام حسینی‌پور در بخش دیگری از سخنان خود به هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و بیان داشت: امنیت نعمتی مهم برای بشریت است و خوشبختانه امروز با تلاش نهادهایی همچون نیروی انتظامی شاهد وجود امنیت در کشورمان هستیم و مردم باید قدردان وجود این امنیت در کشور باشند.

وی خاطرنشان کرد: در هفته نیروی انتظامی باید جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های این نیرو در جهت ایجاد امنیت در شهرها و مرزها را گرامی بداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج