سید علی ادیانی بیان‌کرد: 70 درصد مشکلات کشور به دلیل مدیران ضعیف، نا‌کار‌آمد، بی‌توجه، رو به سمت مادی‌گرایی و دنیا‌زده بر خلاف وصیت شهدا هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از شهدا در قرآن به عنوان جاودانه یاد شد، خاطر‌نشان‌کرد: استقبال گسترده از شهید حججی بیانگر آن است که علاقمندان به جاودانگی خود را با این شهید متبرک کردند.

ادیانی، ملت ایران را حافظ قرآن ذکر کرد و علت موفقیت آنان در مقایسه با دیگر انقلاب‎ها را اعتقاد به قرآن و اهل‌بیت(ع) توصیف کرد و با بیان اینکه ایمان و صلابت ملت ایران و خون شهدا باعث حفظ نظام اسلامی شد، اظهار‌کرد: ملت ایران حرف اول را در جهان اسلام می‌زند که به برکت خون شهدا به دست آمد.

وی با بیان اینکه «تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد» حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است و کارشناسان اقتصادی هم‌‎سو با دولت و تیم اقتصادی نزدیک به جریان دولت تا 30 درصد مشکلات کشور را مرتبط با تحریم می‌دانند، بیان‌کرد: 70 درصد مشکلات کشور به دلیل مدیران ضعیف، نا‌کار‌آمد، بی‌توجه، رو به سمت مادی‌گرایی و دنیا‌زده بر خلاف وصیت شهدا هستند.

نائب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: 40 تا 50 نماینده از 290 نماینده مجلس‌شورای اسلامی به عنوان مجلس‌گردان هستند و این موضوع در ادوار مجلس شورای اسلامی بر روی صندلی‌های قرمز قبلی و صندلی‌های سبز فعلی وجود داشت.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهدا اجازه نمی‌دادند که میلیارد‎ها در دولت اسلامی، وزیر باشند و وزرایی با بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه خود‌اظهاری وجود دارند و حرف من سیاسی وو جناحی نیست و حرف مردم عادی و شهداست، خاطر‌نشان‌کرد: به عنوان نائب‌رئیس کمیسیون انرژی می‌گویم که پول داریم ولی حیف‌و میل و ریخت‌و پاش هم داریم.

ادیانی با اشاره به اینکه در 5 سال اخیر، گازرسانی تعطیل بود و آب‌رسانی هم نیمه‌تعطیل بود و از پیگیری‌هایی هم که انجام شد، تقدیر می‌کنم ولی این خدمات در شأن مردم نیست، اظهار‌کرد: تامین اعتبار 20 میلیارد تومانی برای گاز‌رسانی سوادکوه انجام شد و در موضوع گاز‌رسانی، سوادکوه به کار‌گاه سازندگی تبدیل شد و مشکلی برای تأمین اعتبار گاز‌رسانی در سوادکوه نداریم.

وی خواستار همکاری مردم برای گازرسانی در سوادکوه شد و با یاد‌آوری رکود 9 ماه در سرخ‌کلا برای گازرسانی به زیراب و رکود 8 ماه در بالا‌زیراب برای گازرسانی به پل سفید در گذشته، خاطر‌نشان‌کرد: برخی مسولان به دلیل منابع اندک و تقاضای بالا به‌دنبال بهانه برای انتقال بودجه‌ها هستند و اگر مدیر کار‌آمد باشد، شاهد تحول خواهیم بود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: در یک سال و 4 ماه مجلس شورای اسلامی بالغ بر 900 دقیقه در صحن مجلس شورای اسلامی اظهار‌نظر کردم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج