مدیر امور اب و فاضلاب شهری گچساران از تعمیر و تعویض بیش از 500 فقره کنتور خراب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید بهنام پاد در نشست مدیران آبفای شهری استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: اجرای پروژه ها آب و فاضلاب در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران روند  قابل قبولی دارد و این مهم با اجرای  برنامه‌های مدون و تلاش برای تحقق برنامه کوتاه مدت و بلند مدت آبفای استان صورت می‌گیرد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری دوگنبدان از اجرای بیش از 16 کیلومتر  خطوط اصلی و انشعاب فرعی آب و فاضلاب  در سطح سطح شهر دوگنبدان طی شش ماه اخیر خبر داد و گفت: از این  میزان  6 کیلو متر اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب و  10 کیلومتر نیز  شبکه جمع آوری فاضلاب بوده است.

پاد از تعمیر و تعویض بیش از 500 فقره کنتور خراب  طی سال جاری خبر داد و گفت: در همین مدت بیش از  200 فقره پرونده برای متخلفین انشعاب غیرمجاز تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری دهدشت در این نشست با بیان اینکه هم اکنون پروژه توسعه شبکه فاضلاب در  شش نقطه شهر دهدشت در حال اجرا است، افزود: در سال 96  بیش از 6 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح شهر دهدشت اجرا شده است.

داریوش فقهی‌پور با تاکید بر اینکه خدمت به شهروندان و مشترکان جزو اولویت‌های اصلی این اداره است، افزود: این میزان توسعه شبکه فاضلاب طی سه ماه اخیر صورت گرفته است.

وی همچنین از اصلاح و توسعه  بیش از 4 کیلومتر شبکه  توزیع آب در سطح شهر دهدشت در  شش ماه اخیر خبر داد و گفت:  طی همین مدت بیش از 450 مورد رفع شکستگی شبکه توزیع آب در سطح شهر دهدشت و روستاهای اقماری صورت گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج