مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در فیلم اسارت شهید محسن حججی می‌بینیم که ایشان در مقابل دشمن خم به ابرو نیاورد و استوار و محکم راه می‌رفت بطوریکه وحشت در دشمن موج می‌زد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام اسماعیل قبادی  اظهار داشت: شهید والامقام محسن حججی از جوانان دهه هفتادی است و با شور و احساسات حسینی وارد کار شد و به یقین و درک حقیقی از دین رسید.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بیان کرد: در فیلم اسارت شهید محسن حججی می‌بینیم که ایشان در مقابل دشمن خم به ابرو نیاورد و استوار و محکم راه می‌رفت بطوریکه وحشت در دشمن موج می‌زد.

وی بیان کرد: ما عزاداران و هیئتی‌ها با دیدن فیلم اسارت و شهادت محسن حججی، صحنه‌ای از روز عاشورای سال 61 هجری را می‌بینیم.

حجت‌الاسلام قبادی افزود: هرکسی که می‌خواهد صحنه‌ای از بریدن سر اصحاب امام حسین (ع) را در روز عاشورا ببیند، فیلم سر بریدن شهید محسن حججی را ببیند.

وی افزود: شهید محسن حججی راه و هدف خود را پیدا کرده بود و می‌دانست که سرنوشتش به شهادت ختم می‌شود و البته همه شهدای مدافع حرم، هدف والای خود را که همان شهادت است می‌دانستند.

حجت‌الاسلام قبادی بیان کرد: شهید محسن حججی از یاران امام حسین (ع) بود که از روی علم و یقین دست و پای پدرش را می‌بوسد تا اذن جهاد بگیرد و به میدان نبرد برود و بازنگردد.

وی افزود: دشمنان شهید محسن حججی شُعار امویان را سر می‌دهند و انحرافات فکری این دشمنان خونخوار زمان همان انحرافات امویان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه کفت: امروز حسین زمان، سید علی خامنه‌ای است وسربازان او امثال شهید حججی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج