فرمانده انتظامی پلدختر از کشف ۳۵۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق و ۲ هزار و ۴۵۰ ترقه در شهر معمولان از توابع این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج در پلدختر، اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی معمولان با حکم قضایی در بازرسی از یک منزل مسکونی در این شهر تعداد 357 هزار و 460 نخ سیگار خارجی کشف کردند.

وی افزود: پلیس در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و در قالب طرح مبارزه با تولید، توزیع و فروش مواد مخدر، این میزان کالای قاچاق که معادل 17 هزار و 873 پاکت انواع مختلف سیگارخارجی بود را کشف کرد.

فرمانده انتظامی پلدختر از کشف یکهزار و 800 ترقه کپسولی و 650 ترقه آبشاری در شهر معمولان خبرداد و افزود: این مقدار، از مجموع  2 هزار و 450 ترقه مکشوفه است.

وی با بیان این که ارزش ریالی سیگارهای کشف شده 714 میلیون 920 هزار ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ عبدالوند افزود: پلیس با اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با این پدیده شوم به صورت قاطع و قانونی برخورد می‌کند و تشدید مبارزه با این کالا را محوری‌ترین برنامه خود می‌داند زیرا این مهم درتحقق مسیر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بسیار راه‌گشا است .

فرمانده انتظامی پلدختر به برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر اشاره کرد و افزود: از شهروندان درخواست می‌کنیم هرگونه مورد مشکوک را به فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج