مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح "احسان حسینی " در سال خبر داد و گفت: مردم استان سال گذشته در قالب این طرح میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، فرید محبی با اشاره به اینکه هرساله طرح "احسان حسینی" با همکاری کمیته امداد در استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: در سال گذشته با اجرای این طرح، 160 میلیون تومان با هدف کمک به نیازمندان جمع آوری شد.

وی از اجرای این طرح در سال 96 خبر داد و افزود: با توجه به فضای ماه محرم و صفر و شرایط معنوی و عاطفی حاکم بر استان، کمیته امداد با استفاده از ظرفیت هیئت‌های مذهبی، مساجد، حسینیه‌ها و مراکز نیکوکاری اقدام به جمع آوری نذورات مردمی می‌کند.

محبی باد یادآوری اجرای طرح یاد شده از پنج سال گذشته در استان، ادامه داد: مردم نذورات خود را با پرداخت کمک‌های نقدی و هم چنین کمک‌های غیر نقدی مانند تهیه بسته های غذایی به نیازمندان اهداء می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه نذورات جمع آوری شده توسط هیئت‌ها، تکایا، مساجد و حسینیه‌ها در بین نیازمندان شناسایی شده همان محله توزیع می‌شود، عنوان کرد: اولویت توزیع کمک‌های نقدی و بسته‌های غذایی با خانواده‌های ایتام، بیماران زمین گیر و صعب العلاج است.

محبی اعلام کرد: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب 0102229056009 بانک صادرات واریز کرده یا کد # 5 * 074* 8877*را توسط تلفن همراه شماره گیری کنند.

وی بیان کرد: در کهگیلویه و بویر احمد 29 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان بوده که از این تعداد 18 هزار خانوار در مناطق محروم زندگی می‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج