استاندار قم با اشاره به اهمیت حفظ سرمایه های اجتماعی در راستای ارتقاء شاخص های امنیت اظهار داشت: تلاش برای افزایش دغدغه مندی مردم در این حوزه ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در جلسه توسعه مشارکت مردمی در نظم و امنیت عمومی که با حضور فرماندهان نیروی انتظامی در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد،  با اشاره به اهمیت امنیت به عنوان زیرساخت اساسی توسعه اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش مجموعه ی عوامل امنیتی و اطلاعاتی در کشور شاهد ثبات هستیم.

وی حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی از قدرت نظامی کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: مقوله ی امنیت تحت تاثیر مولفه ی قدرت نظامی می باشد.

سید مهدی صادقی در ادامه با بیان اینکه مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی مهمترین نقش را در مقوله ی امنیت داخلی ایفا می کنند افزود: ارتقاء نظم و امنیت نیازمند توجه به حوزه های مختلف سیاسی و اجتماعی در کنار رعایت مسائل اطلاعاتی و امنیتی می باشد.

صادقی با اشاره به کمک های خیرین در مباحث مختلف از جمله مدرسه سازی و بهداشت و درمان گفت: امیدواریم در حوزه امنیت نیز با عمومی شدن دغدغه مندی و حضور و مشارکت فعال مردم شاهد رشد و ترقی شاخص ها باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج