رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از مجروح شدن 11 نفر و کشته شدن 2 نفر در حادثه واژگونی خودرو 405 در محور بندرعباس به رودان نرسیده به پل آبنما خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، دکتر امیرحسن اسدی گفت: در پی تماس تلفنی، در ساعت 2:15 بامداد امروز با مرکز اورژانس 115 رودان و ارائه گزارشی مبنی بر واژگونی یک خودرو 405 در محور بندرعباس به رودان نرسیده به آبنما، بلافاصله آمبولانس اورژانس 115 جاده ای آبنما و آمبولانس اورژانس 115 شهری رودان به محل فوریت اعزام شد.

دکتر اسدی افزود: این خودرو، حامل 13 نفر از اتباع افاغنه بوده که قصد ورود غیر قانونی به کشور را داشته اند. متأسفانه در این حادثه، 11 نفر از سرنشینان خودرو که یک دختر بچه 8 و دو پسر 15 و 16 ساله هم جزء آنها بوده، مجروح شده و دو نفر از سرنشینان این خودرو، در محل حادثه و در زمان وقوع حادثه فوت کردند.

تکنسین های اعزامی بلافاصله بعد از رسیدن به محل فوریت اقدامات اولیه درمانی از قبیل آتل گیری، پانسمان و کنترل خونریزی و سایر اقدامات را انجام داده و مصدومین را به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رودان انتقال دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج