محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر بندرعباس اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس رانندگی هرمزگان گفت: مسیر بلوار حضرت امام (ره) حد فاصل پل خور شیلات تا میدان انقلاب محدودیت تردد از ابتدا تا انتهای مراسم اعمال می‌شود.

سرهنگ محمد باقر سلیمی افزود: شهروندان برای جابجایی می‌توانند از مسیر‌های جایگزین بلوار ساحلی، بلوار شهید تابدار و بلوار آزدگان تردد کنند.

وی گفت: محدودیت ترافیک در بافت مرکزی شهر بندرعباس حدفاصل میدان شریعتی، خیابان شریعتی شمالی، بخشی از خیابان سید جمال اسدآبادی حد فاصل تقاطع فاطمیه تا سه راهی سازمان و تقاطع ۱۷ شهریور و تقاطع برق و پیاده رو حافظ جنوبی هم در نظر گرفته شده است.

مسیر جایگزین بلور ساحلی، بلوار شهدا و  بلوار جمهوری اسلامی است.

رئیس پلیس رانندگی هرمزگان با توجه به تجمع و عزاداری جمعی در روز تاسوعای حسینی گفت: برخی محدودیت‌ها در محل پارک غدیر و نماد پرچم به صورت مقطعی و در باند جنوبی بلوار ساحلی محدودیت اعمال می‌شود.

سرهنگ محمد باقر سلیمی افزود: برای شام غریبان هم در محدوده امام زاده سید مظفر حد فاصل خور شیلات تا میدان حضرت امام (ره) هر دو باند شمالی و جنوبی بلوار حضرت امام (ره) محدودیت ترافیک در نظر گرفته شده است.

بلوار شهید تابدار بلوار شهید چمران و نوار ساحلی مسیرهای جایگزین تردد هستند.

پلیس از شهروندان و عزاداران خواست در اعمال کردن این محدودیت‌ها با پلیس همکاری کنند و از توقف و پارک انواع وسایل نقلیه موتوری در محدوده اجرای مراسم خوداری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج