رئیس بنیاد مسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان گفت: ۲۴۱ واحد مسکونی در ۱۵۴ قطعه در پروژه روستاشهری در روستای توران فارس شهرستان رامیان احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مرتضی احمدی ظهر امروز در بازدید معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کشور از پروژه‌های مسکن روستایی توران فارس اظهار داشت: پروژه‌های مسکن روستایی توران در مساحت 2 هزارو و 560 مترمربع با 241 واحد ساخته خواهد شد.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان افزود: این 241 واحد مسکونی در 154 قطعه, به صورت 10 بلوک 2 طبقه و 10 بلوک ویلایی ساخته می‌شود.

احمدی تصریح کرد: در فاز نخست 87 واحد مسکونی روستایی ساخته می شود که در حال حاضر از این تعداد 30 واحد عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان گفت: هر واحد 15 میلیون تومان وام قرض الحسنه 4 درصد دارد و مابقی آن توسط متقاضی بعنوان سهم آورده پرداخت می شود.و پیش بینی می شود این 30 واحد تا 3 ماه آینده به بهره برداری برسد.

احمدی یادآور شد: زمین این واحدهای مسکونی از اعتبارات منابع ملی تامین شده است و در نظر داریم به صورت یک سایت مسکونی این 241 واحد مسکونی ساخته شود.

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کشور پس از افتتاح پروژه های مسکن شهری گنبدکاووس, از پروژه‌های مسکن روستایی توران فارس از توابع شهرستان رامیان بازدید کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج