فرمانده سپاه بیجار با اشاره به فضای مطلوب ادارت برای ترویج امر به معروف ونهی از منکر این فریضتین الهی عنوان کرد: فضای نظام اداری نباید آلوده منکرات شود.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، حسن عسگری امروز در شورای اداری با محوریت سلامت اداری و محیط کسب و کار که به مناسبت هفته گرامیداشت امر به معروف و نهی از منکر با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان در سالن اجتماعات مجتمع نور اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش اظهار به فلسفه قیام عاشوای حسینی اشاره کرد و  اظهار داشت: احیای اسلام ناب محمدی (ص) و فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر از اهداف والای این عاشورا و کربلای حسینی است.

وی افزود: از بهترین الگوها و مصادیق امر به معروف و نهی از منکر قیام امام حسین (ع) و نهضت عاشورا است.

عسگری بیان کرد: دشمنان با استفاده از روش‌های مختلف در تلاش هستند به  ایمان و اعتقاد مردم خدشه وارد کنند و با رواج منکرات در جامعه در صدد رسیدن به این هدف شوم خود هستند.

وی با بیان اینکه ترویج و نشر معروفات جامعه را به سوی سعادت سوق خواهد داد گفت: در برابر تمامی کارشکنی‌ها و هجمه‌های فرهنگی ترویج معروفات بهترین سلاح در برابر این نقشه‌های شوم است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیجار در ادامه عنوان کرد:  حفظ نظام مقدس اسلامی بالاترین معروف است و برای این مهم باید با دشمنان  با سلاح ایمان و اجرای معروفات در جامعه مقابله کرد.

عسگری با اشاره به فضای مطلوب ادارت برای ترویج امر به معروف  ونهی از منکر این فریضتین الهی عنوان کرد: فضای نظام اداری نباید آلوده به منکرات باشد.

 وی با تأکید بر تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان و روسا و مدیران ادارات گفت: جلب رضایت مردم و حسن خلق کارکنان ادارات یک معروف است.

فرمانده سپاه بیجار بیان کرد: رفتارهای کارکنان و برخورد آنان با مراجعین می‌تواند از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر باشد.

به گفته عسگری، باید معروفات برجسته در نظام اداری ادرات ما به عنوان الگوهای مشهود در جامعه وجود داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج