معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابی‌طالب(ع) گفت: اردوی راهیان نور با یک انگیزه بالا و یک هدف مشخص و مقدس طی چند سال اخیر به شیوه مطلوبی در سطح مدارس استان قم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم معاون هماهنگ سپاه علی بن ابیطالب (ع) در مراسم تجلیل از مدیران موفق راهیان نور که در سالن همایش‌های خانه معلم برگزار شد، ضمن تقدیر از مسؤولان هماهنگ کننده اردوی راهیان نور، اظهار کرد: خوشبختانه اردوی راهیان نور که یک فعالیت فرهنگی است و تاثیر بسیاری در روحیه دانش‌آموزان دارد و با یک انگیزه بالا و یک هدف مشخص و مقدس طی چند سال اخیر به شیوه مطلوبی در سطح مدارس استان قم برگزار می‌شود.

وی افزود: افرادی که در راستای برگزاری اردوهای راهیان نور قدم بر می‌دارند مورد عنایت و توجه شهدا قرار می‌گیرند و پس از مدتی قطعا تاثیرات مطلوب آن‌ را در زندگی خود احساس می‌کنند.

احمد بیطرفان با اشاره به حادثه اخیر دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور، عنوان کرد: امسال همه تلاشمان را می‌کنیم اردوی راهیان نور در زمان مشخصی که هرسال انجام می‌شود برگزار شده و از مدیران کاروان‌ها تقاضا داریم با توجه مقرارت در حفظ ایمنی دانش‌آموزان اهتمام لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: دلیل بروز حادثه اخیر نخست خواب آلودگی راننده و دوم نبستن کمربند توسط دانش‌آموزان گزارش شده است و اگر مسوولان کاروان‌ها برای بستن کمربند ایمنی دانش‌آموزان تاکید داشتند شاید این اتفاق ناراحت کننده رخ نمی‌داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج