استاندار گیلان گفت: تمام توان خود را برای اعتلای گیلان به کار خواهم بست.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، مصطفی سالاری ضمن تسلیت ایام سوگواری سید الشهدا گفت: از دیاری استعمار ستیز به استانی استعمار ستیز آمده ام از دیار رئیس علی دلواری به دیار میرزا کوچک خان و آیت الله بهجت آمده ام در آن دیار نیاسوده و در این دیار هم آسوده نخواهم بود زیرا آمده ام  تابه مردم این دیار خدمت کنم.

وی ادامه داد: از امروز من خود و خانواده ام را یک گیلانی می دانم و جز در مسیر راستی گام نخواهم برداشت زیرا بر قدمگاه 8 هزار شهید پا گذاشته ام و گوش شنوایی برای خواسته های شما مردم خواهم بود .

سالاری تاکید کرد: خادمان مردم را حمایت می کنم و علاقه مند هستم که مسیر چهار سال قبل را برای بهره گیری از توانمندی و تخصص جوانان و بانوان بکار گیرم و فردا بخشنامه ای در این زمینه برای تمام دستگاه ها صادر می کنم.

وی اضافه کرد: در این مسیر نیازمند همراهی و مشارکت همه شما مردم به خصوص مدیران ارشد استان هستم و امیدوارم در کنار هم به بهترین ها دست یابیم و خدمت شایسته ای به مردم این استان ارزانی کنیم و برای تعالی استان گام برداریم .

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی در گیلان گفت: با وحدت و همدلی شاهد ادامه پیشرفت در گیلان خواهیم بود .

استاندار گیلان تصریح کرد: با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های انسانی، قشرهای مختلف مردم، همراهی روحانیت معزز، مجمع نمایندگان استان، نخبگان، دانشگاهیان و بویژه مردم غیور گیلان تلاش خود را برای توسعه این استان به کار خواهیم بست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج