سجاد سلیمانی گفت: بیش از 5 هزار سرویس مدرسه در سال تحصیلی 97-96 جابه‌جایی دانش آموزان کرمانشاهی را به عهده‌دارند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: همچنین تاکنون 5 هزار برچسب سرویس مدارس چاپ‌شده تا در اختیار سرویس مدارس قرار بگیرد.

وی تأکید کرد: برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ساماندهی سرویس‌های مدارس انجام‌شده است، تا والدین با آرامش خاطر بیشتری فرزندان خود را راهی مدرسه کنند.

سلیمانی افزود: در خصوص نظارت بر فعالیت سرویس مدارس نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و پیش‌بینی‌شده تا 10 اکیپ گشت و بازرسی با همکاری پلیس راهور برای نظارت مستمر و بازرسی از سرویس مدارس فعالیت خود را آغاز کنند.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه یادآور شد: از ماه گذشته شرکت‌های مجاز حمل‌ونقل به آموزش‌وپرورش اعلام و در این مسیر همکاری لازم با کارگروه ماده 18 آموزش‌وپرورش برای شروع سال تحصیلی انجام‌شده است.

به گفته سلیمانی در سال جاری 10 درصد هزینه سرویس مدرسه نسبت به سال گذشته افزایش پیداکرده است و نرخ سرویس مدرسه بر اساس نوع خودرو محاسبه می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه با تأکید بر همکاری خانواده‌ها به‌منظور ارائه خدمتی باکیفیت به دانش‌آموزان، از والدین خواست در صورت مشاهده تخلف با سامانه 137 یا شماره ستاد ساماندهی سرویس مدارس سازمان تاکسیرانی به شماره 38257910 تماس حاصل نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج