تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در نشستی با حضور سیدمحمد اتابک، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و اعضای هیات مدیره این شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، در این نشست سید محمد اتابک ضمن تقدیر از تلاش های چندین ساله هراتی نیک و غلامی آقایان، عبدالمجید شریفی و علی سنگینیان را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این شرکت معرفی کردند.

 علی دهاقین، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش نیز ضمن تقدیر از هراتی نیک و غلامی به تشریح عملکرد و برنامه های آتی شرکت پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با حضور اعضای جدید برنامه های مدون این شرکت روند مطلوب خود را ادامه دهد.

گفتنی است عبدالمجید شریفی تجربه مدیریت بنگاه های عظیم و موفقی همچون فولاد خوزستان و شرکت ملی فولاد ایران را در کارنامه کاری خود داراست و علی سنگینیان نیز مدیریت عامل شرکت تأمین سرمایه امین و تجربه ریاست کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، عضویت در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، و عضو هیئت مدیره بانک گردشگری، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران قسمتی از تجارب ارزنده ایشان بوده است.

بر اساس با این تغییرات از این پس  علی دهاقین، عبدالمجید شریفی، هادی طاهری، حمیدرضا سلماسی و علی سنگینیان اعضای جدید هیات مدیره فولاد کاوه جنوب کیش خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج