سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تصویب طرح های پیشنهادی پرورش میگو در شهرستان های بندرعباس، میناب و سیریک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از استانداری هرمزگان، رضا مدرس در دومین جلسه کمیته ماده هشت ضوابط و معیارهای استقرار واحدها و فعالیت های صنعتی، تولیدی و خدماتی استان هرمزگان، عنوان کرد: کمیته ماده هشت استانی در راستای تفویض اختیار دستگاه های اجرایی به استان ها و براساس مصوبه تفویض اختیار کمیته ماده هشت ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی برای طرح ‏های رده‏ های یک تا هفت ضوابط استقرار که به استان ها واگذار شده است، تشکیل می شود.

وی ادامه داد: در مواردی که امکان اجرای ضوابط استقرار صنایع در استان وجود نداشته است این کارگروه به ریاست معاون امور عمرانی تشکیل می‏ شود که پس از تشکیل این کمیته محل ‏های پیشنهادی مورد تأیید جهت طی مراحل اداری و قانونی به کارگروه امور زیربنایی و کمیسیون ماده 2 و ماده 21 ارجاع خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان افزود: در این جلسه از کمیته ماده هشت، طرح های پیشنهادی پرورش میگو در شهرستان های بندرعباس، میناب و سیریک مورد بررسی قرار گرفت و پس از بحث و بررسی و تبادل نظر میان اعضاء جلسه با اکثریت آراء به تصویب رسید.

مدرس تصریح کرد: همچنین در این جلسه محل پیشنهادی طرح تصفیه خانه فاضلاب شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس بررسی و تصویب شد.

وی گفت: با تصویب طرح های مذکور میزان اشتغالزایی و تولید در بخش کشاورزی، شیلات، صنعت و خدمات افزایش چشمگیری در سطح استان خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج