استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: روند پیشرفت فیزیکی پل سوم بشار یاسوج شتاب بگیرید.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، علی محمد احمدی در دیدار مسوولان حوزه راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: 400 میلیارد تومان انباشته بدهی در این حوزه که تمام روند صورت وضعیت، مناقصه، تفاهمنامه انجام و تایید شده، پیمانکار انتخاب و واگذاری و عملیات اجرائی صورت گرفته عدد بسیار بزرگی است و برای تامین آن موضوع در وزارتخانه با جدیت پیگیری شود.

وی اظهار داشت: این بدهی‌ها عقبه کارگری و عملگی دارند و ضروری است برای آن‌ها فکری کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر اولویت بندی و سرعت بخشی به پروژه هائی که برای مردم ضرورت و حساسیت دارد، پیگیری اعتبار از مرکز جهت تسریع در روند و پیشرفت فیزیکی آن‌ها، نظارت و دقت بر کیفیت پروژه‌ها و مدیریت موضوع بدهی پیمانکاران تاکید کرد.

احمدی، حوزه راه و حمل و نقل زمینی و هوائی استان را زیرساخت اصلی برای توسعه استان برشمرد و گفت: با وضعیت موجود پروژه دیگری در این خصوص برای استان تعریف نشود تا اینکه طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا ساماندهی شوند.

وی با بیان اینکه، یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیر جذب اعتبار از مرکز کشور است، ابراز داشت: ردیف‌های ملی را شناسائی کنید و برای تامین و جذب اعتبار در مرکز کشور به دنبال منابع مالی باشید.

احمدی تصریح کرد: با تکیه بر احکام برنامه ششم توسعه و سند آمایش، برنامه پنج ساله در خصوص وضعیت حوزه راه، حمل و نقل هوائی و زمینی و شهرسازی، راهداری، پایانه‌ها، هواشناسی، راه‌های روستائی و راه آهن تدوین و بیلان کاری و رشد شاخص به صورت مبنای زمانی هر فصل و یا شش ماه در آن مشخص شده ارائه گردد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تسریع در روند پیشرفت فیزیکی پل شماره 3 بشار یاسوج، محورهای شریانی یاسوج -بابامیدان، یاسوج- سپیدان و پاتاوه – دهدشت به دلیل بار ترافیکی و تاثیر آن‌ها بر توسعه اقتصادی و گردشگری استان تاکید کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج