معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در آستانه ماه محرم از سوی حوزه خدمات شهری جلسات توجیهی و آموزشی پیرامون مدیریت پسماند، حفظ نظافت، ایمنی، رعایت نکات ترافیکی برای هیئت های مذهبی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، احمدرضا مصور در جلسه هماهنگی معاونان خدمات شهری مناطق ۱۵ گانه اصفهان اظهار کرد: معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان تمام امور خدماتی سطح شهر را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز دنبال می کند.

وی با اشاره به اینکه پاکیزگی، حمل زباله و رفت و روب شهر بر عهده معاونت خدمات شهری و زیر مجموعه های آن است، افزود: در برخی از ایام مانند ایام عید نوروز، ماه محرم و غیره وظایف این معاونت پُررنگ تر از دیگر روزها می شود. 

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه در ایام محرم عزاداری امام حسین (ع) قرار گرفته ایم، تاکید کرد: در همین راستا قبل از آغاز ایام محرم توسط مسئولان امور شهر و مسئولان آموزشی مناطق ۱۵ گانه برای بیش از صدها هیئت مذهبی جلسات توجیهی و آموزشی پیرامون مدیریت پسماند، نظافت، ایمنی، رعایت نکات ترافیکی برگزار شد.

مصور با اشاره به اینکه به ایستگاه های صلواتی و خیمه های عزاداری برای جمع آوری پسماندها مخازنی ارائه می شود تا شهروندان  از انداختن ظروف در سطح شهر خودداری کنند، گفت: همچنین ماشین آلات نظافت به صورت مستمر نظافت معابر سطح شهر را انجام می دهد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه در هر یک از مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان کارگرانی مازاد بر معمول روزها به صورت ویژه نظافت سطح شهر را انجام می دهند، ادامه داد: بیش از ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات نظافت برای انتقال پسماندها و پاکسازی محل های عزاداری در نظر گرفته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج