نماینده مردم بروجرد و اشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آمریکا در مسیر قهقرایی سیاسی قرار گرفته و امروز، منتقدان اصلی ترامپ، سیاستمداران و ملت آمریکا هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، در خصوص سیاست‌های آمریکا در اجرای برجام و سایر مسائل جهانی اظهار داشت: بنا بر سیاست‌‎های ترامپ ، آمریکا عملاً در انزوا قرار گرفته تا جایی که همه‌ی کشورهای امضا‌کننده موافقت‌نامه هسته‌ای در یک جبهه قرار دارند و آمریکا در طرف دیگر قرار گرفته است.

علاءالدین بروجردی با بیان اینکه موضع‌گیری‌های ترامپ در ارتباط با برجام و مسائل جهانی از جمله کره شمالی، ایران و منطقه قابل قبول نیست، بیان کرد: مواضع ترامپ از هیچ‌گونه مقبولیتی در میان سیاستمداران جهان برخوردار نیست.

وی افزود: آمریکا عملاً به لحاظ سیاسی در یک مسیر قهقرایی قرار گرفته است و امروز یکی از منتقدین اساسی ترامپ و سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا، خود سیاستمداران و ملت آمریکا هستند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: این اقدامات باعث شده تا روز به روز از محبوبیت ترامپ در درون جامعه آمریکا کاسته شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج